آژانس خلاقیت آتـــرون، با ارائه مشــاوره و راهکــارهای کارآمـــد توسـط متخصصیــن دپارتمــان های خود، مسیـر رشـد و شکوفایی را هموار خواهد ساخت. این دپارتمان ها عبارتند از:

دپارتمان بازاریـابی

دپارتمان برندینــگ

دپارتمان تبلیغـات

دپارتمان رسـانــــــه

دپارتمان تولیــــــــد

دپارتمان بازاریابی

خدمات آژانس خلاقیت آترون در دپارتمان بازاریابی به شرح زیر میباشد:

    تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی شامل فعالیت‌هایی است که برای دستیابی به اطلاعات مربوط به زمینه کاری شما ، انجام می‌شود و به‌طور خلاصه شامل جمع‌آوری، طبقه‌بندی و تحلیل داده‌ها می باشد.

این تحقیقات در مورد خصوصیـات و رفتــار مصرف کننــده،‌ نیــاز بــازار هدف و همچنین ویژگی‌های رقبا و صنعتی که درآن فعالیت می‌کنید، صورت می‌گیرد. تحقیقــات بازاریــابی به اشکال مختلفــی قابــل اجــراست، آنچـه در ادامـه می آیـد گـام های عمده فرآیند تحقیق بـازار است که آژانـس خلاقیــت آتــرون، مستقــل از میــزان پیچیــدگی آن ها، در روند تحقیقاتی خود به کار می گیرد:

1.          تعریف مشکلات و فرصت‌های بازاریابی

2.          جمع‌آوری اطلاعات بازاریابی، بازار و رقبا

3.          سازماندهی و تحلیل داده‌ها و تبیین استراتژی

    مشاوره و برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی

تدوین و طراحی استراتژی بازاریابی، اساس و شالوده برنامه ریزی بازاریابی همه سازمانها می باشد. یک برنامه بازاریابی که بر پایه استراتژی مناسب و بصورت علمی تنظیم شده باشد عامل اصلی موفقیت هر کسب و کاری بوده و سازمان را به اهداف از پیش تعیین شده می رساند. برنامه استراتژی، باید با توجه به منابع سازمان قابل اجرا بوده و دارای زمان بندی متناسب، شرح و تقسیم بندی دقیق وظایف باشد.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند. ما با تجزیه و تحلیل کسب و کار مشتریان و محیط رقابتی پیرامون آن ها و با ارائه راهکارهای نوین در فناوری های نوین و ادغام آن ها با متد سنتی بازاریابی و تبلیغات، علاوه بر بهبود موقعیت برند و افزایش آگاهی از کالا و خدمات آنها، سعی در افزایش فروش و کسر هزینه های بالای بازاریابی و تبلیغات را داریم.

موارد زیـر، نمونــه‌هایی از ابــــــزارهای بازاریــــابی دیجیتـــالی است که آژانس خلاقیت آترون آن ها را به کار میگیرد:

بازاریـابــی از طریــق همـکــاری در فروش (Affiliate Marketing)

بازاریـابــی شبکـه های اجتمـاعی (Social Media Marketing)

بازاریـابــی ویـروســی دیجیـتـــال (Digital Viral Marketing)

اینـفـلــــــوئـنــــــسر مارکتیــــــنگ (Influencer Marketing)

بهینـــه ســــــازی برای موتــــــورهای جستـــــجو (SEO)

بازاریـــابی توســـط موتـــــورهای جستــــــــجــو (SEM)

بازاریــــــــــابی درونگـــــــــــرا (Inbound Marketing)

بازاریــــــــــابی محتــــــــــــوا (Content Marketing)

استراتــــــــژی محتـــــــــــوا (Content Strategy)

تبلیــــغـات بنــــــــــــری (Banner Advertising)

بازاریــــــابـی موبایــــل (Mobile Marketing)

تبلیغــات پیامــــکی (SMS Advertising)

تبلیغــات کلیکـی (PPC)

ایمیــل مارکتینــگ

تولیــد محتـوا

دپارتمان برندینگ

            مشاوره برندینگ

برای موفقیت در برندینگ و ایجاد جایگاه ذهنی مناسب در مشتریان، باید نیازها و خواسته های مخاطب را بخوبی شناخت و استراتژی برند را در هر زمان متناسب با آن برنامه ریزی کرد. برندینگ با تجربیات مشتریان از بازار مرتبط است .

            طراحی هویت برند

هر برندی دارای هویتی است که متشکل از مجموعه صفاتی است که آن ها را از هم متمایز می کند. هویت برند می تواند به عنوان یک ابزار استراتژیک در روند پیاده سازی اهداف و ایده آل سازمان به کار رود و همچنین می تواند از طریق ساختار، محصولات و خدمات، بازار هدف، روش های ارتبـاطی و چگونگـی رفتار سازمـان، درک، شناخته و معرفی شود که عوامل مذکور بر چگونگی نگرش بر برند اثر می گذارند.

دپارتمان تبلیغات

بررسی، برنامه ریزی، تدوین و سیاست گذاری در حوزه تبلیغات بر مبنای روحیات جامعه و شناخت مخاطبین و رهیافت به تاثیر مطلوب با توجه به اصول هنری، علمی و جامعه شناسی و مشاوره در زمینه اختصاص بودجه جهت انتخاب و استفاده از رسانه های مختلف و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی برای شرکا از سیاست های اصلی استودیو آترون می باشد. برای نیل به این اهداف، دپارتمان تبلیغات به زیر مجموعه های تخصصی زیر، بخش بندی شده است:

    کمپین تبلیغاتی

كمپین تبلیغاتی به مجموعه‌ فعالیت‌های تبلیغاتی هدفمند گفته میشود که در راستای اهداف سازمان ها برنامه ریزی شده و برای رسیدن به اهداف مختلفی تدوین می شوند که می تواند رویکرد معرفی، یادآوری ، فروش یا بازاریابی و هر مقصود دیگری را داشته باشد.

متخصصین استودیو خلاقیت آترون، می دانند اگر کمپین های تبلیغاتی بصورت هوشمند و هدفمند برنامه ریزی و پیاده سازی شوند، می توانند در زمان کوتاه اثر بخشی فوق العاده ای بر روی برندینگ و فروش خدمات و محصولات داشته باشند.

     خلاقیت و ایده پردازی

امروزه خلاقیت تنها به جلوه‌های بصری تبلیغات محدود نمی‌شود، بلکه بازاریابان باید قادر باشند با تحلیل داده‌ها و استفاده از تجربه مشتریان به طراحی و تبلیغ خلاقانه محصولات خود بپردازند. خلاقیت مانند راندن دوچرخه یا کار با کامپیوتر، یک مهارت محسوب می شود که می‌توان آن را با تمرین یاد گرفت و بهبود بخشید. شایان ذکر است که ارتباط مستقیمی بین کمیت و کیفیت ایده‌های جدیدی که در کار مطرح می‌شود و میزان موفقیت‌ آن کار، وجود دارد. یک ایده یا بینش جدید می‌تواند برای تغییر مسیر کاری یا تحول کل شرکت کافی باشد. سودآوری، درآمد و مشتریان آینده شرکت‌ به میزان خلاقیت سازمان ها بستگی دارند.

عکاسی و فیلم صنعتی و تبلیغاتی

سرویس عکاسی و فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی برای سازمان هایی که به تأثیر جلوه بصری محصولات و خدماتشان در تبلیغات امروزه آگاه هستند، بسیار مهم و حیاتی است. این حوزه به عنوان یک محتوا بصری، یکی از موثرترین عوامل در ایجاد خلق تصویر و همچنین ایجاد ارتباطی مفهومی با مخاطبان است. همچنین می توان از آن برای تولید محتوای تبلیغاتی اثربخش استفاده نمود. آژانس خلاقیت آترون، در تمامی زمینه های عکاسی و فیلمبرداری صنعتی، تدوین و غیره، با استفاده از نیروی متخصص و تجهیزات فنی پیشرفته، امکان ارائۀ انواع خدمات با کیفیت و مناسب را دارد.

برخی از خدمات این واحد عبارتند از :

1.          عکاسی صنعتی

2.          ساخت و تولید لوکیشن برای عکاسی دکوراتیو

3.          تصویر‌برداری با تجهیزات حرفه‌ای

4.          تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی

5.          تولید فیلم های صنعتی

            استودیو موشن گرافیک

تاثیر گذاری رنگ، فرم و بافت به واسطه اضافه شدن عنصر تحرک، در کنار موسیقی و افکت صدا می تواند کمک به پویایی هرچه بیشتر برند، محصول یا خدمت مورد نظر و ایجاد جایگاه ذهنی مناسب و ماندگار در مخاطبین کند. از سوی دیگر سادگی مینیمالیستی موشن گرافیک و استفاده از نماد ها کمک می کند تا برای اهداف آموزشی و پرزنت ها بسیار مفید باشند. به عنوان مثال تشریح یک ایده استارت آپی و یا فرایندی که قرار است اجرا شود اما مردم از ساز و کار آن اطلاعی ندارند با این روش بسیار مناسب است.

دپارتمان تولید

تولید تبلیغات، ساده به نظر می رسد و البته خروجی و اجرای آن نیز باید ساده باشد تا نظر عامه مردم را جذب کند، ولی پشت یک تبلیغ ساده ممکن است یک تیم متخصص با بهره گیری از دانش خود و مطالعات و تحقیقات زیاد وجود داشته باشد تا خروجی مدنظر بیشترین میزان تاثیرگذاری و ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان را داشته باشد.

            طراحی گرافیک

طراحی گرافيک در واقع حرفه‌اى متشکل از طراحى حروف، تصويرسازی و چاپ است که به ‌منظور ارائه اطلاعات، خلق و ارسال پیام صورت می گیرد. خدمات طراحی گرافیک می بایست کاملا با دانش بازاریابی آمیخته شده باشد تا به یک ابزار پرقدرت در بیان و معرفی محصولات و خدمات تبدیل شود.

1.          طراحی کاتالوگ

2.          طراحی بروشور

3.          طراحی پوستر

4.          طراحی هویت سازمانی

5.          طراحی بسته بندی

            طراحی و بهینه سازی WEBSITE و APPLICATION

وب سایت و نرم افزارهای اختصاصی مانند لباسی هستند که با توجه به هویت و شخصیت سازمان ها و بصورت اختصاصی دوخته و آماده شده اند و باعث زیباتر جلوه دادن ظاهر، شخصیت و هویت آن ها می شوند. این ابزارها می بایست، براساس اهداف و چشم انداز  کسب و کار هر سازمان طراحی و پیاده سازی شوند. آژانس خلاقیت آترون با بکار گیری جدیدترین تکنولوژی های وب و سبکهای نوین در طراحی، اقدام به طراحی، برنامه ریزی و پیاده سازی لباسی فاخر درخور کسب و کار سازمان ها می نماید.

آژانس خلاقیت آتــرون نماینـده انحصــاری دامنه های فارسی در خاورمیانه

امروزه گرایش استفاده از وبسایت و اینترنت بعنوان یک ابزار تشریفاتی، جای خود را به استفاده کاربردی از این ابزار در تمامی زمینه های شخصی و همچنین کسب و کار داده است، آژانس خلاقیت آترون با توجه به درک این روند و پس از انجام تحقیقاتی گسترده و با پیگیری مستمر، توانست در آذر ماه 1395، نمایندگی انحصاری بزرگترین بانک دامنه های برتر فارسی را در خاورمیانه اخذ کند.

دامنه فارسی به دامنه‌های ویژه‌ای گفته می‌شود که قسمت نام دامنه از حروف معتبـــر زبـان فارســی و عـربـــی تشکیـل شـده ‌است که شامـل کاراکترهای غیر اسکی بوده و از مجموعه دامنه‌های چند زبانه یا دامنه‌های بین المللی (IDN) بشمار می‌آید.

موارد ذیل از دسته مواردی است که در بانک این مجموعه موجود می باشد و می توان از آنها برای  استفاده در بحث برندینگ در صنعت مد استفاده کرد:

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزار ها و  فعالیت هایی است که برای بازاریابی محصولات در بستر دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا بازاریابی در شبکه های اجتماعی ؟

مقرون به صرفه تر از بازاریابی سنتی

قابلیت بالاتر برای تبدیل کاربران به مشتریانی وفادار

تسهیل تعامل با مخاطبان هدف

رشد و بهبود بازگشت سرمایه

گستردگی و درگیری بیشتر مخاطبین هدف

امکان بررسی آنالیز و ارزیابی عملکرد

ایران جزو کشورهایی است که در سال 2017 بیشترین رشد را در حوزه فناوری و اطلاعات داشتند. نرخ نفوذ تلفن همراه در ایران 53% رشد کرده است.

از جمعیت ایرانیان حدود 40 میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند، که از  این میزان، حدود 50%  در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند. با توجه به این آمار و تحقیقات انجام شده بر سبک زندگی مردم، ارائه دادن محصولات و خدمات روی فضای وب در راستای رفاه مخاطبان، بسیار کلیدی می باشد.

بازاریــابی شبکــه ای اجتمــاعی

SOCIAL MEDIA MARKETING

نقشـه راه تحقـق اهداف شبکـه هـای اجتمـاعی

قــدم اول: انجام تحقیقات اولیه جهت نیازسنجی

قــدم دوم: طراحـی و برنامـه‌ریزی راهکار و پیشنهاد

قدم سـوم: اجرایی کردن بهترین روش به آخرین متد ها

قدم چهارم: بررســـــی، بهینـــــه ســـــازی و اجـــــــرا

اهداف:

آگاه سازی مخاطبین از حضور شما در فضای مجازی

افزایش کیفیت ارتباط مشتریان با کسب و کار شما

افزایش آگاهی از برند و وفاداری مشتریان

کاهش هزینه های تبلیغات

بهبود رتبه وب سایت در گوگل

امکان ارسال ترافیک به وب سایت مجموعه

یافتن و حفظ مشتریان بالقوه

افزایش مشارکت و تعامل مخاطبان

فعالیت های پیشنهادی :

برنامه ریزی ساختار اولیه

طراحی و پیاده سازی پرسونای مخاطب

طراحـی یونیفـــرم سازمـــانی (بر اساس هویـت سازمـانی و پرسـونـا مخاطب)

طراحی محتوای بصری و نوشتاری اختصاصی

طراحی، برنامه ریزی و پیاده سازی استراتژی کلی

بررسی، برنامه ریزی ، تولید و بهینه سازی نحوه استفاده از قابلیتهای اینستاگرام

بررســی آمـــار و اطلاعــات اولیـــه جهت پیـــاده ســـازی استـــراتـــــژی

برنامـــه ریــزی و طراحــی استـراتـــژی مربــوط به بـــازار و مخاطبــان هدف

بررســـی و برنامـــه ریـــزی جهــت آشنــایی و همکــاری با اینفلــوئنسرها

بررســـی و برنامـــه ریـــزی جهــت همکــاری با صفحـات تبلیغــاتی مرتبــط و غیر مرتبط.

تعیین استـراتــژی، اقـدام بر اســاس آن و ارزیــابی و ارائــه گزارشــات پیشــرفت

برنامه ریزی هفتگی جهت تولید و ارسال محتوا

چگونه می توان برندسازی کرد؟

شرکت ها تمایل به استفاده از ابزار های مختلف برای ایجاد و شکل دهی به یک برند دارند. برای مثال، برندینگ را می توان از طریق روش های زیر پیاده سازی کرد:

• تبلیغات و ارتباطات

• طراحی محصول و بسته بندی

• تجربۀ درون فروشگاهی

• قیمت گذاری

• حمایت مالی و پروژه های مشترک

• هویت بصری برند (لوگو، وب سایت و رنگ ها و….)

چرا به یک استراتژی برندینگ نیاز دارید؟

یک استراتژی قدرتمند برندینگ…

تصمیم گیری های کسب و کارتان را هدایت می کند: این به شما کمک خواهد کرد که تدابیری را برای محصولات و خدماتی که باید توسعه دهید و نحوه ارائه و فروش آنها، تن صدایی که باید در ارتباطات خود استفاده کنید، نوع محتوایی که در وب سایت خود قرار می دهید و غیره… بیابید.

انسجام و هماهنگی اعضای تیم را حفظ کنید: شما حتی اگر شما یک “کارآفرین تکنفره” هستید و کارکنان دائمی ندارید، همچنان با پیمانکاران آزاد، طراحان و غیره کار خواهید کرد و اگر برندتان فقط در ذهن شما جای داشته باشد، آنوقت بعید است که بهترین کیفیت کار را از آنها دریافت کنید.

به شما کمک می کند که منسجم و متمرکز باشید: هر گونه تعاملی با برند شما، یک قطعه از یک پازل است و وجود یک استراتژی تضمین می کند که تصویر برندی سازگار را در قلب و ذهن مشتریان خود ایجاد می کنید. همان تصویری که خودتان می خواستید داشته باشید!

هویت سازمانی چیست؟

وقتی با اصطلاح « هویت سازمانی » مواجه می شوید، احتمالا به یاد لوگوها، عناوین سربرگ و کارت ویزیت های شرکت ها می افتید اینها قطعا بخشی از هویت سازمانی  هستند. منظور ما از هویت سازمانی، همۀ آن چیزهایی است که معمولا با هویت بصری سازمان مرتبط می باشند، از جمله لوگوها و برچسب ها، رنگ ها و فونت ها، لوازم التحریر، آگهی ها، طراحی وبسایت، رسانه های اجتماعی و … که طراحی و پیاده سازی می کنید. همچنین شامل دکور دفتر شما، لباس فرم کارمندان و هر طرح گرافیکی است که روی اتومبیل ها و کامیون های شرکت شما نقش می بندد.

خلق هویت سازمانی:

• تضمیــن می کنــد که در تمـــام ارتبــاطات خــود استـــــوار و منسجـــــم هستید.

• به شما اجازه می دهد خودتان را از رقبا متمایز کنید و…

• به شمـا کمـک می کنـد تا بـه طــور موثــر با مشتریــان و کارکنـــان ارتباط برقـرار کنید.

عناصر هویت سازمانی:     فرهنــــگ و شخصیـــت

چشــــم انـــــداز و هدف     ارزشها، فرهنگ و رفتـار

لوگـــــــــو . وب ســـــایت      رسانـــه های اجتمــاعی

بسته بنــدی و ارائــه کالا      ارتباطات برون سازمانی

طراحی رابط کاربری (User Interface):

 این موضوع به نوعی رابــط بیــن  تجــربـه کاربــری و طراحــی گرافیـک وب سایت می باشد که شامل اسکلت و ساختمان اصلی وب‌سایت، طریقه چیدمان عناصر بصری، هماهنگی بصری متن و تصویر(Layout) و نحوه استفاده از انیمیشن های مورد نیاز است.

طراحی گرافیک و عناصر بصری (Graphic Design & Visual Elements) :

طراحی گرافیک یکی از مهمترین و اساسی ترین مرحله اجرای آن می باشد که شامل زیبایی شناسی، هماهنگی هویت بصری (Corporate Identity) برند، ترکیب بندی، رنگ بندی و انتخاب قلم (Font Face) است.

: طراحی تجربه کاربری

با توجه به رشد روز افزون تکنیک ها و روش های ارائه محتوای رسانه های دیجیتال (مانند وب سایت، اپلیکیشن و…) یکی از مباحث مهم و تاثیرگذار، مبحث طراحی تجربه کاربری یا اصطلاحا (User Experience) است، که به معنی طراحی مسیر دسترسی و روشهای ارائه محتوا به کاربر بر اساس تجربه های گشت و گذارش در محیط وب و فضای دیجیتال می باشد. در واقع زمانی که نقشه تجربه کاربری طراحی می شود، یک مجموعه ساختار منسجم در جهت دسترسی راحت و سریع کاربـر به آنچه دلخواهش می باشد، اتفاق می‌افتد که این موضوع باعث جلوگیری از سردرگمی و خستگی کاربـر در مدت زمان استفاده و یا بازدید از وبسایت می‌شود.

: مراحل اجرایی پروژه

1.طراحی تجربه کاربری (user experience)

2.طراحی رابط کاربری (user interface)

3.طراحی رابط کاربری طراحی گرافیک و عناصر بصری

(graphic design & Visual Elements)

: بدیهی است جهت ایجاد ارتباط موثر میان استفاده کنندگان یک محصول و برند ارائه دهنده، رسالت رسانه ای همچون وب سایت بسیار تاثیر گذار و پررنگ است چرا که سهولت دسترسی به جزئیات رویدادها، محصولات و اطلاعات آنی از آخرین تغییرات در روند یک سازمان این چنینی بسیار ضروری است. همچنین بهره گیری از نکات تخصصی در راستای شناخت بازار هدف  سفارش دهنده در زمینه تبلیغات، به واسطه این رسانه ی پویا، قابل دسترس و جامع است. اما موضوع اصلی از این طراح و تولید کننده رسیدن به فضایی است که مخاطب و مصرف‌کننده خود را در برخورد با آن در حین پذیرفتن محصول و بازدید وبسایت عضوی از یک جامعه دانسته، همگام با اتفاقات و جریانات مطرح شده پیش برود و مصرانه در پی دنبال کردن آن باشد. حال با این شناخت به چندی از روش‌های پیشنهادی در راستای همسو کردن تولید و مصرف کننده در حیطه تبلیغات به صورت تیتروار خواهیم پرداخت.

ایده های قابل انجام در وب سایت، پس از رعایت نکات لازم به دو دسته مباحث فنی و طراحی و مباحث بازخورد اجتماعی تقسیم و معرفی می‌شوند.

مراحل اجرایی پروژه

1.طراحی تجربه کاربری(User Experience)

2.طراحی رابط کاربری)User Interface)

3.طراحی گرافیک  و عناصر بصری(Graphic Design & Visual Element)

سرویس های قابل ارائه آژانس خلاقیت آترون

در طراحی وب سایت

.1طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای روز دنیا

.2 برنامه نویسی وب سایت با استفاده از متد های به روز

.3 سـازگـــــار ســــازی وب سـایــــت به صـورت واکنــــش گـــــرا (Responsive) جهت نمایش و کاربرد صحیح در نمایشگر ها، ابزارها و رزولوشن های مختلف (موبایل، تبلت، تلویزیون های هوشمند و ….)

.4 ارائه سامانه مدیریت و به روز رسانی وب سایت

.5 آموزش نحوه مدیریت و به روز رسانی و ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت

.6 راه اندازی، مدیریت و به روزرسانی شبکه‌های اجتماعی همراه با ارائه کمپین‌های تبلیغاتی  (تولید محتوا برای   شبکه های آپارات، اینستاگرام، فیس بوک و …  شامل ساخت تیزر ویدئویی،  مستند تبلیغاتی و عکاسی)

.7 طراحی و ارائه اپلیکیشن کاربردی برای ابزارهای هوشمند سیستم عامل اندروید و IOS

.8 بهینه سازی موتور های جست و جو