2aaaa

اولیـن و مهـم‌ترین ویتـرینـی که برای کسـب و کـار خـود میتـوانید متـصــور شوید ، وب سایت شماست . قدم اول برای معرفی‌ شما به مخاطبانتان ، یک ویترین کامل و زیبا و همینطور مجهز به استـانـــدارد‌های جهـــانی‌ و اصـــول طراحـی می‌باشد که اهمیت و ویژگـی‌این موضـوع در آتـــرون به خوبـی‌ درک شده و به آن پرداخته میشود.

2

برای پیشرفت بیشتر در رونق کسب و کار ، انجام مجموعه‌ای از کار‌ها ضرروی ست. در آترون تیم متخصص ما برنامه ریزی تبلیغات شما را با دلسوزی به عهــد خواهنـد گرفت، طراحـی و برنـامه ریزی که شامل کلیات و جزئیات زیادی مثل برندینگ ، بازاریابی ، رسانه ، تولید محتوا و کمپین‌های تبلیغاتی خواهد شد .

ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمی کنیم

دیدگاه ما در ارائه خدمات به مشتریان، یک فرآیند متمایز، سودمند و در راستای اعتماد متقابل است. در خدمات ارائه شده توسط ما علاوه بر رعایت استانداردهای لازم در زمینه وب، سادگی و کاربردپذیری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هدف ما رشد کسب و کار شما در بستر اینترنت و فضای مجازی است.

بیش از 10 سال سابقه در زمینه برندینگ و طراحی وب

 بکارگیری بیش از 40 نیرو متخصص

 تیم فوق تخصصی طراحی UI و UX

 داشتن واحد پشتیبانی مجزا

 محقق و پایه گذارمقالات علمی مرتبط 

 ارائه شفاف تعرفه های خدماتی و پایبند به اخلاق حرفه ای

 تحویل سورس پروژه همراه با آموزش حضوری کاربران

 طراحی و تولید طبق آخرین تکنیک های SEO

Untitled Document

بزرگترین بانک دامنه های فارسی جهان

امروزه گرایش استفاده از وبسایت و اینترنت بعنوان یک ابزار تشریفاتی، جای خود را به استفاده کاربردی از این ابزار در تمامی زمینه های شخصی و همچنین کسب و کار داده است، استودیو آترون با توجه به درک این روند و پس از انجام تحقیقاتی گسترده و با پیگیری مستمر، توانست در آذر ماه 1395، نمایندگی انحصاری بزرگترین بانک دامنه های برتر فارسی را در خاورمیانه اخذ کند. دامنه فارسی به دامنه‌های ویژه‌ای گفته می‌شود که قسمت نام دامنه از حروف معتبر زبان فارسی و عربی تشکیل شده‌است که شامل کاراکترهای غیر اسکی بوده و از مجموعه دامنه‌های چند زبانه یا دامنه‌های بین المللی (IDN) بشمار می‌آید.

دفتر مرکزی: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، کوچه بهمن شمالی، پلاک ۱۶، واحد ۲ 

٠٢١۲۲۰۱۸۴۵۲

اســتودیو طـــراحــــی: خیابان جردن، کوچه ناهـید شرقی، پلاک ۲۲، طبقه ۲، واحد 13

۰۲۱۲۲۰۱۶۳۹۵

تمامی حقوق این تارنما متعلق به شرکت ایده نگار آترون میباشد. هرگونه کپی محتوی با ذکر منبع بلامانع میباشد © 2019